Informacija +37065444842

Privatumo politikaPrieš lankantis svetainėje būtina susipažinti su svetainės taisyklėmis

Bendra informacija

Elektroninės prekybos veikla vykdoma pagal individualios veiklos pažymą Nr. 998248.

Telefono numeris: +370 654 448 42

El.paštas: info@mofy.lt

„Mofy.lt“ gerbia savo lankytojus bei pirkėjus ir stengiasi užtikrinti ne tik kokybišką apsilankymą, bet ir apsaugoti pateiktą asmeninę informaciją. Pateikta privatumo politika, supažindina vartotojus su duomenų tvarkymo sąlygomis naudojantis šia elektronine parduotuve. Asmens duomenų rinkimą, saugojimą bei tvarkymą nustatot pateikta privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymai bei kiti teisės aktai. Prieš darant užsakymą būtina susipažinti su svetainės taisyklėmis.

„Mofy.lt“ pasilieka teisę šias taisykles keisti, bei koreguoti, todėl kiekvieną kartą apsilankius būtina su sąlygomis susipažinti iš naujo. Naudodamiesi elektroninės parduotuvės paslaugomis, Jūs, patvirtinate, kad susipažinote bei sutinkate su pateiktomis taisyklėmis.

Asmeninės informacijos administravimas

Lankydamiesi mūsų internetinėje svetainėje, bei pateikiant užsakymą (sukuriant vartotoją arba perkant be registracijos), Jūs, nurodote savo asmeninę informaciją:

• Vardą/pavardę;
• Elektroninį paštą;
• Telefono numerį;
• Adresą;
• Kitą informaciją kurią pateikėte siųsdami užklausą.

Vartotojų, kurie registruojasi mūsų svetainėje, saugome jų pateiktą asmeninę informaciją savo vartotojo profilyje. Visi vartotojai gali bet kada pamatyti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją (išskyrus tai, kad jie negali pakeisti savo vartotojo vardo). Tinklalapių administratoriai taip pat gali pamatyti ir redaguoti tą informaciją.
Jūs turite teisę paprašyti ištrinti visus turimus asmeninius duomenis apie jus. Tai neapima jokių duomenų, kuriuos privalome saugoti administraciniais, teisiniais ar saugumo tikslais.

Pateikta informacija yra naudojama šiems tikslams:

• Jūsų, užsakymų įvykdymui;
• Sąskaitų išrašymui;
• Problemų sprendimui, susijusių su prekių užsakymu bei pristatymu;
• Susisiekimui su klientu, informacijai apie užsakymo statusą pateikimui;

Atsižvelgdami į, Jūsų, pageidavimus, naudingo turinio (naudingi patarimai, informacijos apie nuolaidas) siuntimui. (Ši informacija yra siunčiama, tik vartotojams, pageidaujantiems ją gauti. Šių pranešimų galima bet kada atsisakyti).

Lankantis mūsų interneto svetainėje, mes tai pat renkame duomenis apie vartotojo elgseną, naudojimosi ypatumus, siekiant pagerinti apsilankymų kokybę. Taip pat informaciją apie interneto naršyklę, IP adresą, bei tam tikrus, Jūsų, naudojamame įrenginyje įdiegtus slapukus. Apie tai daugiau skaitykite skiltyje „Slapukai“.

Slapukai

Renkame informaciją apie įrenginius naudodami slapukus. Slapukai (angl. Cookies) – tai mažas tekstinis dokumentas išsaugomas vartotojo kompiuteryje, turintis unikalų anoniminį identifikacijos numerį. Slapukai naudojami supaprastinti vartotojo apsilankymą svetainėje. Jie padeda išsaugoti informaciją, kurią pateikėte praeito apsilankymo metu. Išsaugoti suformuotą krepšelį ar pateikti aktualesnį turinį. Taip pat suteikti informacijos kokius produktus peržiūrėjote. Daugiau informacijos apie slapukus, kaip juos išjungti ar išvalyti, galite rasti apsilankę tinklalapyje http://www.allaboutcookies.org.

Jei lankysitės mūsų prisijungimo puslapyje, mes įrašysime laikiną slapuką, kad nustatytume, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šiame slapuke nėra asmeninių duomenų ir jis pašalinamas uždarant naršyklę.

Kai prisijungsite, mes taip pat įrašysime kelis slapukus, kad būtų išsaugota jūsų prisijungimo informacija ir jūsų ekrano pasirinkimai. Prisijungimo slapukų galiojimo laikas dvi dienos, ekrano parinkčių slapukai galioja – metus. Jei pasirinksite „Prisiminti mane“, prisijungimas išliks dvi savaites. Jei atsijungsite nuo savo paskyros, prisijungimo slapukai bus pašalinti.

Slapukų dėka surinkta informacija, gali būti panaudojama reklamos tikslais. Remarketingo kompanijose, siekiant perduoti aktualią informaciją bei įdomų turinį. (Reklamos kampanijos vykdomos Facebook/Adwords platformose).

Šioje svetainėje  pateikti straipsniai gali turėti įterpto turinio (pvz., Vaizdo įrašai, vaizdai, straipsniai ir pan.). Iš kitų svetainių įdėtas turinys laikosi savo nustatytų taisyklių, lyg lankytojas būtų apsilankęs kitoje svetainėje.

Kontaktai

Jeigu iškilo klausimų dėl duomenų tvarkymo, norite, kad pateikti, Jūsų duomenys būtų nedelsiant pašalinti ar ištrinta paskyra, turite nesklandumų dėl užsakymų, būtinai susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@mofy.lt