Akcija!

X-Level Samsung s21 Ultra silikoninis dėklas

Pristatymas: 2-3 darbo dienos.

*Pristatymo terminai ir sąlygos

6.39 

X-Level Samsung s21 Ultra silikoninis dėklas

Dėklas pasižymi šiomis savybėmis:

  • Ultra Thin Abrazion Free“: vidinis mikro pluoštas apgaubia kiekvieną kampą, o dėklo pakeltas kraštas neleidžia įbrėžti telefono; Pagamintas iš minkštos silikoninės gumos medžiagos, pakankamai plonas, kad „iPhone“ lengvai tilptų į džinsų užpakalinę ir priekinę kišenes.
  • Specialus fotoaparato dizainas: silikoniniame dėkle yra 0,5 mm iškyša fotoaparato krašte, fotoaparato objektyvas neišsikiša iš  guminio dėklo užpakalinės dalies, todėl jums nereikia jaudintis padėjus telefoną ant fotoaparato stiklo ir ar subraižyte jį.
  • Minkštas mikropluošto pamušalas – Minkštas ir neslystantis mikropluošto pamušalas šio dėklo viduje apsaugo jūsų „iPhone“ nuo įbrėžimų.
  • X-Level Samsung S21 Ultra silikoninis dėklas puikiai veikia su kitomis funkcijomis: Nulis trikdžių mikrafonui ir garsiakalbiui ir 100% suderinamumas su belaidžiu įkrovimu.
  • Lengva valyti – Daugumą dėmių galima lengvai nuvalyti drėgna šluoste.

Dėmesio. Dėl skirtingų įrenginių (kompiuterio bei telefonų ekranuose nevienodai atkuriamų spalvų), prekės spalva gali skirtis, neatitikti prekės spalvos esančios realybėje.

Svoris 45 g
Gamintojas

X-Level

Pasirinkti telefono modelį

Samsung Galaxy S21 Ultra

Medžiaga

Silikonas

Tipas

Nugarėlė

Pakuotėje

Dėklas

Jums taip pat gali patikti…