Akcija!

X-Level iPhone 11 Pro silikoninis dėklas

Pristatymas: 2-3 darbo dienos.

*Pristatymo terminai ir sąlygos

6.39 

X-Level iPhone 11 Pro silikoninis dėklas pasižymi šiomis savybėmis:

Ultra Thin Abrazion Free“: vidinis mikro pluoštas apgaubia kiekvieną kampą, o dėklo pakeltas kraštas neleidžia įbrėžti telefono; Pagamintas iš minkštos silikoninės gumos medžiagos, pakankamai plonas, kad „iPhone“ lengvai tilptų į džinsų užpakalinę ir priekinę kišenes.
Specialus fotoaparato dizainas: „iPhone 11 Pro“ silikoniniame dėkle yra 0,5 mm iškyša fotoaparato krašte, fotoaparato objektyvas neišsikiša iš „iPhone 11 Pro“ guminio dėklo užpakalinės dalies, todėl jums nereikia jaudintis padėjus telefoną ant fotoaparato stiklo ir ar subraižyte jį.
Minkštas mikropluošto pamušalas – Minkštas ir neslystantis mikropluošto pamušalas šio dėklo viduje apsaugo jūsų „iPhone“ nuo įbrėžimų.
X-Level iPhone 11 Pro silikoninis dėklas puikiai veikia su kitomis funkcijomis: Nulis trikdžių mikrafonui ir garsiakalbiui ir 100% suderinamumas su belaidžiu įkrovimu.
Lengva valyti – Daugumą dėmių bei dėklą galima lengvai nuvalyti drėgna šluoste.

Dėmesio. Dėl skirtingų įrenginių (kompiuterio bei telefonų ekranuose nevienodai atkuriamų spalvų), prekės spalva gali skirtis, neatitikti prekės spalvos esančios realybėje.

Svoris 45 g
Išmatavimai 24 × 13.6 × 1.2 cm
Pasirinkti telefono modelį

Apple iPhone 11 Pro

Medžiaga

Silikonas

Tipas

Nugarėlė

Pakuotėje

Dėklas

Gamintojas

X-Level Dynamic

Jums taip pat gali patikti…