iPhone 8 Plus 64GB

Atnaujintas modelis

Garantija – Suteikiama 12 mėnesių garantija nuo prekės įsigijimo datos.

Telefono baterija – Baterijos likutis svyruoja nuo 80-100%, kurį galima pamatyti atsidarius „Apple“ telefonų nustatymuose skiltį „Battery health“.

Priedai – Įkrovimo kabelis ir SIM kortelės išstūmimo įrankis.

Pristatymas: 3-5 darbo dienos.

*Pristatymo terminai ir sąlygos

299.00 389.00 

Apple iPhone 8 Plus 64GB pagamintas iš itin patvaraus aliuminio rėmo su stikliniu korpusu. Apple teigia, kad tai stipriausias kada jų pagamintas korpusas.

Apple iPhone 8 Plus 64GB turi patobulintą HD Retina 5.5 colių ekraną su 1920×1080 skiriamąja geba ir taip pat su True Tone technologija. Technologijos dėka telefono ekrano spalvos prisitaikys prie jūsų aplinkos. Šio telefono galinė 12 MP kamera bei galinga blykstė leis puikiai filmuoti tiek tamsoje ir tiek šviesoje. Dėl optinio stabilizavimo funkcijos nuotraukos bus daug ryškesnės ir detalesnės. Be to, kameros blykstė prisitaiko prie aplinkos spalvų ir išmaniai apšviesdama fotografavimo plotą nuotraukoms suteikia dar daugiau natūralumo ir detalumo.

Mobilusis telefonas naudoja piršto antspaudo technologija, kurios dėka nebereikės vesti daugiau PIN kodo, o telefonas atsirakins tik prilietus Home mygtuką. Telefonams tampant vis pažangesniems nenuostabu, kad šiame telefone turi būti įmontuota ir didelės talpos baterija, kuri leis intensyviai naudotis jūsų telefonu net kelias dienas. 2691 mAh baterijos talpos užteks iki 21h skambinti ir bendrauti su draugais, naršyti internete ar žiūrėti vaizdo įrašus.

Šis telefonas palaiko bevielio krovimo funkciją.

 

Ką reiškia A, A+, A++, kaip naujas telefono būklės būklės apibūdinimai?

  • A – Telefonas turės didesnių nusidėvėjimo žymių, tokių kaip gilesni įbrėžimai, įlenkimai ir kitos žymės. Telefonas priima visų operatorių sim korteles, pilnai išbandytas ir veikia kaip naujas.
  • A+ – Telefonas turės matomų nusidėvėjimo žymių, tokių kaip įbrėžimai, įlenkimai ar kitos žymės. Telefonas priima visų operatorių sim korteles, pilnai išbandytas ir veikia kaip naujas.
  • A++ – Telefone gali būti minimalių nusidėvėjimo žymių, tokių kaip smulkūs įbrėžimai, bet jokių lengvai pastebimų įbrėžimų. Telefonas priima visų operatorių sim korteles, pilnai išbandytas ir veikia kaip naujas.
  • Kaip naujas – Telefonas neturi dėvėjimo žymių – atrodo kaip naujas. Telefonas priima visų operatorių sim korteles, pilnai išbandytas ir veikia kaip naujas.

 

 

Svoris 138 g
Išmatavimai 13.83 × 6.71 × 0.71 cm
Pasirinkite spalvą

Balta, Juoda, Raudona, Rožinė

Jums taip pat gali patikti…