Neturime

Baseus Artistic Striped Lightning USB greito krovimo kabelis 5m

Pristatymas: 2-3 darbo dienos.

*Pristatymo terminai ir sąlygos

11.60 

Baseus Artistic Striped Lightning USB greito krovimo kabelis 5m. Originalus kabelis skirtas sinchronizuoti duomenis bei įkrauti jūsų iPhone, iPad ar iPod su „Lightning” jungtimi.

„Artistic Striped“ kabelis yra net 5 metrų ilgio. Įprastai kabeliuose, kurių ilgis didesnis nei 2M, galima tikėtis, kad perdavimo ar įkrovimo greitis bus žymiai sumažėjęs. Taip yra todėl, kad kabelio ilgis yra tiesiogiai proporcingas atsparumui. Iš esmės, kai kabelis ilgesnis, tekantys elektronai susiduria su daugiau jonų, taip sukuriant didesnę srovės varžą. Tai kelia problemų, jei norite greitai įkrauti savo prietaisą, tuo pačiu metu naudodamiesi juo toli nuo savo krovimo lizdo.

Baseus Artistic Striped Lightning USB greito krovimo kabelis 5m – su šiuo produktu „Baseus“ nusprendė išspręsti šią problemą sukurdami labai ilgą kabelį su papildoma įmontuota didelio efektyvumo grandine. Tai užtikrina, kad įėjimo įtampa atitiktų išėjimo įtampą. Išėjimo įtampa kompensuojama stiprintuvo dėka, kad būtų galima greitai įkrauti jūsų įrenginį.

Laido tipas

Lightning

Gamintojas

Baseus

Pakuotėje

Baseus krovimo kabelis

Laido ilgis

1.2m

Pasirinkite spalvą

Juoda, Mėlyna, Raudona